Nebankovní půjčky bez registru se nazývají proto,

16. července 2010 v 18:37

Hned Nebankovní půjčky bez registru <- Více informací


Nebankovní půjčky bez registru se nazývají proto, že jsou poskytovány společnostmi mimo bankovní sektor. Finance které nebankovní společnosti půjčují pocházejí z mimobankovních, tedy soukromých nebo firemních zdrojů. Kritéria pro získání nebankovní půjčky bez registru jsou velmi mírná ve srovnání s bankovními půjčkami, u kterých jsou požadovány mnohem větší záruky a dokladování.. Z pravidla nepotřebujete potvrzení o výši příjmů, můžete je použít na cokoliv bez dokládání účelu, neprověřují se bankovní nebo nebankovní registry.

Možnosti jak jich využít jsou široké, ať už osobní spotřeba, nákup nebo oprava nemovitostí, investice do podnikání, refinancování Vašich závazků či vyplácení exekucí. Vzhledem ke snadné dostupnosti patří tento druh půjček mezi rizikovější. S tím souvisí vyšší úroková sazba a možnost, že se snadno dostanete do splátkové neschopnosti, obzvlášť pokud se tímto snažíte vyřešit již běžící koloběh splácení Vašich pohledávek. Proto uzavření nebankovní půjčky vždy velmi dobře zvažte, jste-li schopni splnit podmínky bankovní půjčky, tak usilujte spíše o ni, nejlépe od známé společnosti, obvykle je to výhodnější.

Pokud se rozhodnete pro rychlou nebankovní půjčku ať už půjčku na směnku či půjčku bez registru, měli by jste dbát zvýšené opatrnosti při podpisu smlouvy. Jako každou smlouvu ji velmi důkladně prostudujte a nepodepisujte dokud si nebudete jistí vším co je v ní uvedeno. Pokud máte pochybnosti, vezměte si smlouvu přečíst v klidu domů, nebo se poraďte s odborníky. Zaměřte se především na dobu splácení a ověřte si výši úrokových sazeb, pozor na záměnu roční a měsíční úrokové sazby a také doby splácení. Dále pak podmínky v případě Vašeho neplnění. Pokud je vyžadována zástava nemovitosti, směnkou nebo jinou movitou věcí, pozorně prostudujte podmínky propadnutí zástavy. Vyhnete se tak nepříjemnostem při případné exekuci v momentě nedodržení vašich závazků. V žádném případě se nedoporučuje platit zprostředkovateli předem jakékoliv poplatky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Financial Financial | E-mail | Web | 14. března 2012 v 18:10 | Reagovat

Podívejte se na http://www.bleskovepujcky.cz/pujcka-jeste-dnes-196/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama